Warmińsko-Mazurskie. Wypadek luksusowego bentleya. 67-latek zginął na miejscu

67-letni mieszkaniec Warszawy, kierowca luksusowego SUV-a Bentleya Bentaygi zginął w wypadku, do którego doszło na trasie S7 w województwie warmińsko-mazurskim. Według ustaleń policjantów samochód wjechał do przydrożnego rowu i dachował, kierowca zaś wypadł i poniósł śmierć na miejscu.

O wypadku poinformowała Policja Warmińsko-Mazurska. Doszło do niego w środę 18 listopada około godziny 17:30 na drodze ekspresowej S7 pomiędzy miejscowościami Napierki i Powierz.

Policjanci zatrzymali pijanego 34-latka, który jechał motocyklem 200 km/hGrodziec. Pijany motocyklista uciekał przed policją 200 km/h [WIDEO]

Warmińsko-Mazurskie. 67-latek wjechał do rowu i wypadł z pojazdu. Zginął na miejscu

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Bentley, 67-letni mieszkaniec Warszawy jadąc prostym odcinkiem drogi w kierunku Gdańska, dachował w przydrożnym rowie.

W trakcie zdarzenia mężczyzna wypadł z pojazdu i poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz Prokurator Rejonowy. W trakcie prowadzenia czynności droga była przejezdna.

Obrońcy kościołówTVN24: Uczestnicy Straży Narodowej uczyli się strzelać w głowę

Jak poinformowało Radio Eska, ofiarą miał być 67-letni warszawski milioner. Póki co jednak informacje te nie zostały potwierdzone.

Zobacz wideo Policjanci wdali się w pościg za motocyklistą. Pijany mężczyzna jechał momentami nawet 200 km/h
Więcej o: