Wyszków. Wysyłał do mężatki sms-y, uciekł przed jej mężem na policję. Odpowie za kolizję i narkotyki

21-letni mieszkaniec Wyszkowa próbował znaleźć schronienie na komendzie po tym, jak uciekał przed mężem kobiety, do której wysyłał dwuznaczne sms-y. Mężczyzna w trakcie ucieczki doprowadził do kolizji, a ponadto miał w samochodzie marihuanę. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę w godzinach popołudniowych. Wówczas do miejscowej komendy w Wyszkowie wbiegł przerażony 21-latek, którego ścigało trzech mężczyzn. Wśród nich był mąż kobiety, do której 21-latek wysyłał niekulturalne wiadomości sms - informuje kom. Damian Wroczyński z KPP w Wyszkowie.

Owczarek niemieckiMochy. Policja znalazła właściciela dwóch psów, które pogryzły 11-latka

Wyszków. Doprowadził do kolizji i był pod wpływem środków odurzających

W chwili, gdy trzech mężczyzn chciało porozmawiać z 21-latkiem i wyjaśnić całą sprawę, ten nagle zaczął szybko się oddalać swoich samochodem. W trakcie ucieczki doprowadził do kolizji, uderzając w ich samochód. Swój pojazd z kolei zaparkował przed budynkiem komendy.

Na tym jednak sprawa się nie zakończyła. Zachowanie 21-latka wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy zapytali go o zażywanie środków odurzających. Mężczyzna przyznał się, że kilka godzin wcześniej zapalił marihuanę. Co więcej, policjanci znaleźli ją również w jego pojeździe.

Wyszków. Grożą mu trzy lata za narkotyki i dodatkowa kara za kolizję

21-latek ostatecznie został zatrzymany i osadzony w areszcie. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił im na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania środków odurzających.

Policja (zdjęcie ilustracyjne)Warnino. Nie żyje agresywny 35-latek postrzelony przez policję.

Mężczyźnie może grozić do trzech lat więzienia. Większą karę może dodatkowo otrzymać za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków, a także doprowadzenie do kolizji drogowej.

Zobacz wideo W biały dzień ukradł kurierowi auto. Czeska policja publikuje wizerunek złodzieja i pokazuje wideo z pościgu
Więcej o: