Warnino. Nie żyje 35-latek postrzelony przez policję. Funkcjonariuszy zaatakował nożem

Policjanci, wezwani na miejsce awantury domowej w Warninie, śmiertelnie postrzelili 35-letniego mężczyznę. 35-latek był agresywny, groził nożem swojej rodzinie oraz funkcjonariuszom. Strzały w jego kierunku padły po tym, gdy zaatakował mundurowych.

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek (18-19.11) w miejscowości Warnino, około 20 kilometrów od Koszalina (województwo zachodniopomorskie). Około 3:40 w nocy policjanci zostali wezwani na miejsce awantury domowej.

Warnino. Policja zastrzeliła agresywnego 35-latka. Funkcjonariuszy zaatakował nożem

Okazało się, że policję wezwali rodzice agresywnego 35-latka, który groził im nożem. Jak podaje portal Wirtualna Polska, rodzice zabarykadowali się w jednym z pokojów w obawie przed swoim synem. Kiedy funkcjonariusze policji pojawili się na miejscu, mężczyzna był wciąż uzbrojony w nóż.

Starcia podczas marszuStarcia podczas protestu. Interweniowali policjanci w cywilu. "Próba odbicia"

Mężczyzna, nie zwracając uwagi na wezwania funkcjonariuszy do porzucenia broni, zaatakował ich. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze, a następnie skierowali ogień w kierunku agresora. Jeden ze strzałów trafił mężczyznę w szyję.

Ksiądz Daniel GalusKuria w Czętochowie ukarała księdza, który wzywał, by nie nosić maseczek

Pomimo rozpoczęcia reanimacji przez ratowników medycznych, mężczyzny nie udało się uratować. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności sprawy zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Koszalinie oraz Wydział Kontroli KWP w Szczecinie.

Zobacz wideo W biały dzień ukradł kurierowi auto. Czeska policja publikuje wizerunek złodzieja i pokazuje wideo z pościgu
Więcej o: