Wierzbie. Ośmiolatka pogryziona przez psa, do szpitala zabrał ją helikopter. "Pies należy do rodziny"

W miejscowości Wierzbie (województwo opolskie) ośmioletnia dziewczynka została dotkliwie pogryziona przez psa. Do szpitala przetransportował ją helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Wierzbie w powiecie nyskim.

Do zdarzenia doszło w sobotę 14 listopada po południu w miejscowości Wierzbie (powiat nyski, województwo opolskie) - podaje Polsat News. Służby ratunkowe zostały tam wezwane do ciężko rannej ośmiolatki, która została pogryziona przez psa.

Pogryzienie przez psa. Ośmiolatka w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Ze względu na rozległość ran dziewczynki, do szpitala przetransportowano ją helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po godzinie 16 sierżant sztabowa Agnieszka Huczek z Komendy Powiatowej Policji w Nysie przekazała w rozmowie z Radiem Opole, że życiu i zdrowiu dziewczynki nic nie zagraża. 

Policjanci ustalili, że ośmioletnia dziewczynka została ugryziona przez psa należącego do rodziny. Jej życiu nic nie zagraża, ale z uwagi na odniesione obrażenia została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu

- przekazała.

Zobacz wideo Pies nieuchwytnym wandalem. Przegryzł co najmniej kilkanaście opon na parkingu w Chorzowie
Więcej o: