Kujawsko-pomorskie. Zaginęła 11-letnia Kinga Zadworna. Policja wraz z rodziną proszą o pomoc

Policja Powiatowa w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) wraz z rodziną proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu i okoliczności zaginięcia 11-letniej Kingi Zadwornej. Dziewczynka wyszła z domu w czwartek (12 listopada) rano.

Komenda Powiatowa Policji w Świeciu prowadzi czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Kingi Zadwornej. Dziewczynka ma 11 lat, 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma jasne włosy do ramion. Nosi okulary korekcyjne w ciemnych oprawkach. Nad lewą brwią posiada charakterystyczny pieprzyk. Jest mieszkanką Świecia. 

Zobacz wideo Poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Policja przeszukała już 500 ha terenu

Zaginęła 11-letnia dziewczynka ze Świecia. Trwają poszukiwania Kingi Zadwornej

W dniu opuszczenia miejsca zamieszkania dziewczynka ubrana była na ciemno: spodnie, bluza z czarnym krzyżem na plecach, płaszcz jesienny koloru czarnego. Zabrała z domu worek ze złotymi znaczkami/elementami i czarny plecak z białym napisem Vans.

W przypadku posiadania wiedzy na temat miejsca pobytu osoby zaginionej bądź informacji mogących przyczynić się do jej ustalenia policja prosi o pilny kontakt telefoniczny na numer 47 7525 200 lub 47 7525 221.

Więcej o: