Tomasz Sekielski o "Don Stanislao": Wstrząsający. Właśnie dlatego powstaje film o Janie Pawle II

"Wczoraj wstrząsający film o kardynale Dziwiszu, dzisiaj raport w sprawie Jana Pawła II. Tu nie ma co komentować" - napisał Tomasz Sekielski. Dziennikarz przypomniał o nadchodzącym filmie, który skupi się na postaci papieża Polaka.

Tomasz Sekielski zamieścił na Facebooku krótki komentarz odnoszący się do głośnego materiału o kard. Stanisławie Dziwiszu. "Właśnie dlatego robimy film o roli Jana Pawła II w tuszowaniu przypadków pedofilii. Wczoraj wstrząsający film o kardynale Dziwiszu, dzisiaj raport w sprawie Jana Pawła II. Tu nie ma co komentować" - napisał dziennikarz, twórca filmów o kościelnej pedofilii ("Tylko nie mów nikomu", "Zabawa w chowanego"). 

Zobacz wideo Magdalena Biejat o projekcie "Stop LGBT" Kai Godek

Kiedy powstanie zapowiadany film o Janie Pawle II? Jak napisał Marek Sekielski, drugi autor, można się go spodziewać w przyszłym roku. 

"Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza"

W poniedziałek w "Czarno na białym" na TVN24 wyemitowano film pt. "Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza". Wynika z niego, że kardynał Stanisław Dziwisz mógł brać udział w tuszowaniu nie tylko polskich, ale i światowych skandali pedofilskich. Chodzi m.in. o sprawę molestowania w Legionie Chrystusa oraz sprawę oskarżonego o pedofilię amerykańskiego kardynała Theodore'a McCarricka.

Więcej o: