Kozienice. Przyszedł na policję z narkotykami. Woli być w więzieniu, niż kłócić się z rodziną

Do niecodziennego zatrzymania doszło na komisariacie Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach (woj. mazowieckie). Funkcjonariusze przystali na prośbę 22-letniego mężczyzny, którzy zgłosił się do nich z narkotykami i oznajmił, że chce być zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 2 listopada. 22-latek zgłosił się do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach i oświadczył, że posiada przy sobie narkotyki, po czym wyciągnął z kieszeni woreczek z marihuaną.

Jasmina WiatrakZaginęła Jasmina Wiatrak z Krakowa. "Może przebywać w okolicach Szczecina"

Kozienice. Nie chciał się kłócić z rodziną. Woli siedzieć w więzieniu

Zdziwienie funkcjonariuszy było tym większe, gdy mężczyzna zaczął argumentować swoją decyzję o zgłoszeniu się na policję. 22-latek przyznał, że uważa siebie za porządnego obywatela, dlatego postanowił stawić się na komisariacie i przedstawić sytuację.

To jednak nie wszystko. Policjanci chcieli dowiedzieć się jeszcze więcej i poznać motyw działania mężczyzny. Ten odpowiedział, że nie chce już dłużej kłócić się ze swoją rodziną, czego nie może wytrzymać. Zamiast tego wolał zgłosić się na policję, udowodnić fakt posiadania narkotyków i trafić do więzienia.

Sąd (zdjęcie ilustracyjne)Bydgoszcz. 350 tys. zł zadośćuczynienia dla ofiary zakonnika-pedofila

Ostatecznie 22-latek został zatrzymany i zgodnie ze swoją wolą trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków może spędzić w więzieniu do trzech lat.

Zobacz wideo Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież mazdy z terenu Niemiec
Więcej o: