Bielsko-Biała. Absurdalny widok na drodze Kierowca wiózł na dachu bagaż dwa razy większy od auta

Na drodze pod Bielskiem-Białą uchwycono niebieskiego fiata seicento z nietypowym ładunkiem. Kierowca pojazdu umieścił na dachu bagaż, który niemal dwukrotnie przewyższał wielkość samochodu.

Niebieskiego seicento dostrzeżono na drodze krajowe nr. 1 w Czechowicach-Dziedzicach pod Bielskiem-Białą (województwo śląskie). Zdjęcie samochodu umieszczono na profilu Facebookowym Bielskie Drogi. Widok samochodu załadowanego ponad swoje możliwości od razu wzbudził zainteresowanie internautów. W komentarzach dzielono się filmami i zdjęciami, na których widać pojazd w różnych miejscowościach.

Bielsko-Biała. Absurdalny widok na drodze. Przewożony ładunek był większy od auta

Fiat Seicento to niewielkie auto, którego produkcję rozpoczęto jeszcze w latach 90. Dzięki swojej niewielkiej cenie i względnej niezawodności zdobył szeroką popularność na miarę dawnych "maluchów". Nikt jednak nie spodziewał się, że samochód jest w stanie unieść tak duży ładunek.

Na dachu samochodu umieszczono paczki, które niemal dwukrotnie przewyższały wielkość całego pojazdu. Kierowca, któremu udało się zmieścić tak duży ładunek na dachu, wykazał się dużą fantazją, ale również nieodpowiedzialnością. Nagłe załamanie się dachu albo wypadnięcie jednej z paczek na drogę mogło doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji.

Nie wiadomo, czy kierowca bezpieczne dotarł do miejsca swojego przeznaczenia. Jeden z internautów zamieścił po zdjęciem film, na którym widać pojazd w miejscowości Skoczowo na zachód od Bielsko-Białej. Na dachu niebieskiego pojazdu znajduje się widocznie mniej bagażu. Być może kierowca się zreflektował i postanowił nie stwarzać tak dużego zagrożenia na drodze.

Zobacz wideo Mława. Niebezpieczny wypadek. Zderzyły się dwa samochody, jeden z nich skończył jazdę na drzewie
Więcej o: