Stalowa Wola. Dwie osoby ranne w wyniku strzelaniny. Policja poszukuje sprawców

W Stalowej Woli doszło do strzelaniny, w wyniku której rannych zostało dwóch mężczyzn. Obaj trafili do szpitala. Policja poszukuje osób odpowiedzialnych za oddanie strzałów.

Jak informuje lokalny portal stalówka.net, do zdarzenia doszło w poniedziałek 26 października około godz. 19. Dwóch mężczyzn przechadzało się ul. Energetyków, kiedy podjechał do nich samochód. Pasażerowie pojazdu oddali w kierunku mężczyzn kilka strzałów, po czym odjechali z miejsca zdarzenia.

Strzelanina w Stalowej Woli. Dwóch rannych mężczyzn przewieziono do szpitala

Nie miejscu strzelaniny pojawiła się policja oraz dwie karetki pogotowia. Obaj mężczyźni zostali ranni, jeden w nogę i rękę, drugi w brzuch. Przewieziono ich do szpitala w Stalowej Woli.

Straż marszałkowskaBunt posłów w Sejmie. "Hańba!". Terlecki: Proszę straż o interwencję!

Funkcjonariusze policji ogrodzili miejsce strzelaniny. Następnie przeszukali okolicę, w tym kosze na śmieci, w poszukiwaniu dowodów. Swoje czynności procesowe na miejscu zdarzenia wykonał również prokurator.

Małgorzata Kania, oficer prasowy Komendy Policji w Stalowej Woli, poinformowała, że sprawcy strzelaniny najprawdopodobniej odjechali w kierunku znajdującego się na południu Niska. Trwają ich poszukiwania.

Zobacz wideo Terlecki w Sejmie o symbolach protestu kobiet: Do złudzenia przypominają symbole Hitlerjugend i SS
Więcej o: