Małopolskie. Zaginęła 15-letnia Kaja Śmiałek. Mogła udać się do Olsztyna

Małopolska policja rozpoczęła poszukiwania 15-letniej mieszkanki Rzezawy w powiecie bocheńskim Kai Śmiałek. Nastolatka wyszła z domu w ubiegłym tygodniu i od tamtego momentu nie dała żadnych oznak życia.

15-latka opuściła swój dom 20 października w godzinach porannych i jak dotąd nie nawiązała kontaktu ze swoją rodziną. Małopolscy funkcjonariusze ustalili, że prawdopodobnym scenariuszem jest to, że nastolatka przebywa na terenie Olsztyna wraz z nowo poznanym chłopakiem.

Mariusz BłaszczakSetki chorych studentów na uczelniach wojskowych. Błaszczak był źródłem?

Bochnia. Miała iść do szkoły, jej klasa miała nauczanie zdalne. Trwają poszukiwania 15-latki

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez małopolską policję, Kaja Śmiałek 20 października rzekomo miała wyjść z domu w celu udania się do szkoły. Jak jednak zdołano ustalić, jej klasa miała wówczas nauczanie zdalne. Sporo wskazuje na to, że nastolatka udała się z nowo poznanym 17-latkiem w kierunku Olsztyna.

Kaja Śmiałek ma około 160 centymetrów wzrostu, blond włosy, niebieski oczy oraz kolczyk w nosie. W dniu zaginięcia, czyli 20 października była ubrana w szarą bluzę, dresowe spodnie, białe trampki oraz czarną czapkę.

Strajki przeciwko wyroku TK. Co jest zaplanowane na najbliższe dni?Strajki przeciwko wyroku TK. Co jest zaplanowane na najbliższe dni?

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bochni pod numerem telefonu 47 83 23 222 lub alarmowym 112.

Zobacz wideo Przez takie zachowanie kierowców dochodzi do tragedii. Policja pokazała nagrania z ulic Bydgoszczy
Więcej o: