Szczecin. Śmiertelny wypadek nad wybrzeżem Odry. Kierowca przypadkiem wjechał do rzeki

W Szczecinie na wysokości Wałów Chrobrego doszło do tragicznego wypadku. Kierowca gwałtownie ruszył do przodu i przypadkiem wjechał do Odry. Mężczyzna utopił się w samochodzie. Pojazd wydobyto z wody przy użyciu strażackiego dźwigu.

Do wypadku doszło w czwartek 22 października we wczesnych godzinach porannych. "Gazeta Wyborcza" informuje, że samochód stał zaparkowany przy nabrzeżu na ulicy Jana z Kolna w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie).

Szczecin. Wypadek na brzegiem Odry. Kierowca przypadkiem wjechał do rzeki

W internecie pojawiło się nieoficjalne nagranie z monitoringu, które pokazuje przebieg zdarzenia. Wbrew wcześniejszym informacjom, kierowca nie wjechał do rzeki na wstecznym. Na nagraniu widać, jak gwałtownie rusza do przodu, skręca w prawo i wpada do Odry. Będący na miejscu świadkowie zdarzenia wezwali odpowiednie służby.

Leucystyczny daniel w Nadleśnictwie PiotrkówNiezwykły daniel w Nadleśnictwie Piotrków. "Śnieżnobiały osobnik leucystyczny"

Na miejsce przybyła straż pożarna, policja, płetwonurkowie oraz ratownicy WOPR. Służbom udało się zlokalizować miejsce spoczynku pojazdu na dnie rzeki. Auto wyciągnięto przy wykorzystaniu strażackiego dźwigu.

Niestety, okazało się, że mężczyzna wciąż znajduje się w pojeździe. Kierowca zginął we własnym aucie.

Zobacz wideo Pościg zakończył na ogrodzeniu. Kierowca po narkotykach i bez prawa jazdy zatrzymany przez policjantów
Więcej o: