Ustka. Nie żyje burmistrz Jacek Graczyk. Ratusz podał oficjalną informację

Nie żyje burmistrz Ustki Jacek Graczyk. Informację o jego śmierci przekazał ustecki ratusz. Nie wiadomo, co było przyczyną zgonu samorządowca.

Informacja o śmierci Jacka Graczyka pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej Ustki. Miejski ratusz poinformował, że wiadomość o zgonie burmistrza miasta dotarła 21 października.

"Dalsze informacje będą uzależnione od woli Rodziny" - przekazała rzeczniczka usteckiego ratusza Eliza Mordal.

Samorządowcy żegnają Jacka Graczyka. "Przez wiele lat skutecznie rozwijał Ustkę"

W internecie pojawiły się także pierwsze kondolencje dla bliskich burmistrza Ustki. Samorządowca wspomniał m.in. starosta powiatu słupskiego Paweł Lisowski. 

"Dzisiaj odszedł od nas Jacek Graczyk, burmistrz Ustki. Przez wiele lat skutecznie rozwijał Ustkę i nasz region. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Rodzinie, znajomym, współpracownikom oraz Mieszkańcom Ustki składam wyrazy współczucia" - napisał na Facebooku.

Informację o śmierci Jacka Graczyka opublikowano także na oficjalnej stronie miasta Słupsk.

"Składamy wyrazy współczucia przede wszystkim dla Rodziny, ale również dla Przyjaciół, Współpracowników oraz wszystkich mieszkańców i mieszkanek Ustki" - czytamy we wpisie.

Jacek Graczyk pełnił funkcję burmistrza Ustki od kilku kadencji. W latach 1984-1991 zarządzał ustecką stocznią. Był absolwentem Politechniki Łódzkiej. 

Więcej o: