Siedliska. 15-latek i jego 40-letnia matka popełnili samobójstwo. Znalazł ich ojciec

Do tragicznego odkrycia doszło w jednym z domów we wsi Siedliska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Ojciec rodziny znalazł w nim ciała swojego 15-letniego syna oraz 40-letniej żony.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 18:30 we wtorek 13 października. Wówczas dyżurny tarnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że po powrocie do domu mężczyzna znalazł zwłoki członków swojej rodziny. W innej części budynku znajdował się jeszcze jego 19-letni syn.

Siedliska. Nowe fakty w sprawie samobójstwo 15-latka i 40-latki. W domu był również drugi syn

Jak podało RMF FM, 15-letni chłopak miał rany cięte szyi i łokcia, zaś ciało matki miało się znajdować w tym samym pokoju. Z informacji zebranych przez policyjnych techników wynika, że jako pierwszy życie odebrał sobie nastolatek, zaś kobieta, która go zobaczyła również popełniła samobójstwo.

Pracujący na miejscu prokurator z Prokuratury Rejonowej z Tarnowa oraz służby śledcze z tarnowskiej komendy współpracowały z Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Krakowie do późnych godzin porannych. zbierając ślady oraz dowody mogące odpowiedzieć na pytanie, co się wydarzyło w podtarnowskiej wsi.

Ciała 15-latka i 40-latki zostały przekazane do prosektorium, gdzie biegli z zakresu patomorfologii określą przyczynę oraz czas zgonu. Ojciec i jego 19-letni syn zostali objęci opieką psychologa.

*******

Potrzebujesz pomocy?

Polska znajduje się w czołówce europejskich krajów pod względem samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Jeśli potrzebujesz pomocy, codziennie przez całą dobę możesz zadzwonić na Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, oprócz konsultacji dla najmłodszych, oferuje też pomoc rodzicom i nauczycielom, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Więcej informacji znajdziesz na stronie fundacji.

Zobacz wideo Jechał rowerem po autostradzie A4. Pijany, pod prąd i do wybranki serca
Więcej o: