Rada Naukowa RPN. "Przewodniczącym prof. KUL z katedry Historii Liturgii, zastępcą doktorant z teologii"

Pod koniec września Rada Naukowa Roztoczańskiego Parku Narodowego wybrała swojego przewodniczącego i jego zastępcę. "Przewodniczącym został profesor KUL z katedry Historii Liturgii, a jego zastępcą jego doktorant z teologii" - napisał Adam Wajrak.

Jak poinformował Roztoczański Park Narodowy, od 29 września 2020 roku w skład Rady Naukowej RPN wchodzi 19 osób działających na rzecz ochrony przyrody. "Są to przedstawiciele nauki, praktyki i organizacji ekologicznych oraz właściwych miejscowo samorządów wojewódzkich i samorządów gminnych" - czytamy w komunikacie. Dalej poinformowano, że przewodniczącym Rady został dr hab. Michał Wyrostkiewicz, prof. Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, jego zastępcą dr inż. Andrzej Kluczkowski, również reprezentujący Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Przewodniczącym Rady Naukowej Roztoczańskiego Parku Narodowego został profesor KUL z katedry Historii Liturgii, a jego zastępcą jego doktorant z teologii. Nie proszę Państwa to nie jest żart. Absolutnie nie mam nastroju do żartów. Tych uroczych ekspertów załatwił parkowi na odchodne minister Woś z Solidarnej Polski

- napisał Adam Wajrak, dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Zobacz wideo Lewica chce powołania Rzecznika Praw Zwierząt. Co to za urząd?
Więcej o: