Pomorskie. Zaginęła 16-letnia Oliwia Cyman. Może przebywać w Częstochowie lub jej okolicach

Policjanci z Bytowa szukają 16-letniej mieszkanki gminy Parchowo Oliwii Cyman. Dziewczyna zaginęła w sierpniu. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

16-letnia Oliwia Cyman była widziana po raz ostatni w sierpniu w okolicach Sulęczyna. Dziewczyna powiedziała wówczas swojej babci, że jedzie odwiedzić drugą babcię, ale nigdy do niej nie dotarła. Policjanci sprawdzili miejsca, w których mogłaby przebywać zaginiona, nawiązali też kontakt z jej znajomymi, lecz nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zaginięcie Oliwii Cyman. 16-latka może przebywać w okolicach Częstochowy

"Informacje, które posiadają policjanci, wskazują, że dziewczyna jest ze swoim pełnoletnim kolegą. Oboje mogą przebywać na terenie Polski, jak i za granicą. Jedna z informacji, jaką posiadają policjanci, wskazuje, że zaginiona może przebywać w Częstochowie lub jej okolicach" - informuje Komenda Powiatowa Policji w Bytowie.

Rysopis Oliwii Cyman:

  • wzrost: około 165 cm
  • waga: 45-50 kg
  • sylwetka: szczupła
  • włosy: długie, ostatnio koloru czarnego
  • oczy: niebieskie.

Osoby, które posiadają informacje dotyczące zaginionej, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bytowie pod nr telefonu 47 74 38300 lub z najbliższą jednostką policji.

Więcej o: