Wrocław. Zaginął Maciej Aleksiuk. 20-latek jest podchorążym SGSP

Organizacja "Śladem Zaginionych" poinformowała o zaginięciu 20-letniego Macieja Aleksiuka, podchorążego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Po raz ostatni był widziany w nocy z piątku na sobotę.

Jak zdołano ustalić, telefon 20-latka po raz ostatni logował się w piątek około godziny 22 w pobliżu klubu X-Demon, znajdującym się na placu Wolności 7 we Wrocławiu. To właśnie tam Aleksiuk miał być widziany po raz ostatni.

Wrocław. Poszukiwania 20-letniego Macieja Aleksiuka

Maciej Aleksiuk na co dzień mieszka w miejscowości Roztoka w powiecie świdnickim. Jego znajomi po raz ostatni widzieli go około godziny 2 w nocy z piątku na sobotę w okolicach klubu X-Demon. Od tamtej pory 20-latek nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie pojawił się na meczu, który miał rozegrać w niedzielę.

Zaginiony ma około 175 centymetrów wzrostu, 65 kilogramów wagi i jest szatynem. W dniu zaginięcia miał na sobie czerwoną kurtkę, białą koszulkę, czarne jeansy i czarne sportowe buty. W klubie X-Demon znaleziono jego kurtkę, dlatego najpewniej 20-latek może być tylko w białej koszulce.

- Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego prosimy o niezwłoczny kontakt z nr alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką policji - brzmi apel na profilu "Śladem Zaginionych".

Zobacz wideo 62-latka wśród pomidorów i marchwi uprawiała marihuanę