Śląskie. Zaginęła 17-letnia Jagoda Misztela. Wyszła do szkoły i ślad po niej zaginął

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu rozpoczęli poszukiwania 17-letniej Jagody Misztela, mieszkanki wsi Ujsoły. Nastolatka 21 września wyszła do szkoły, jednak do niej nie dotarła.

W dniu, w którym rodzina widziała ją po raz ostatni dziewczyna wyszła z domu około godziny 6. Miała wsiąść do busa odjeżdżającego w stronę Milówki, jednak wysiadła na wcześniejszym przystanku w Rajczy i udała się na pociąg odjeżdżający o 6:55 w stronę Żywca.

Śląskie. Zaginiona 17-latka nie kontaktowała się z rodziną

Policjanci z Komendy Powiatowej w Żywcu przekazali, że w chwili zaginięcia 17-latka była ubrana w jasne spodnie typu jeans, czarne adidasy, ciemny płaszcz, a także posiadała torbę koloru ciemnego.

Po raz ostatni nastolatka była widziana w Rajczy, gdzie przemieszczała się pieszo w kierunku ronda. Od tamtego czasu nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 857 22 55 lub najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

Zobacz wideo Częstochowska policja goniła 35-latka poszukiwanego listem gończym
Więcej o: