Gdańsk. Miał proponować seks 14-latce, posiadał broń. Nieoficjalnie: to znany muzyk disco polo

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali 27-letniego mężczyznę, podejrzewanego o proponowanie 14-latce seksu, a także posiadanie narkotyków, broni i amunicji. Nieoficjalnie podano, że zatrzymanym jest znany muzyk disco polo.

Informację o zatrzymaniu mężczyzny przekazali funkcjonariusze z KMP w Gdańsku, natomiast Radio Gdańsk podało, że zatrzymanym jest muzyk disco polo. Teraz 27-latek znajduje się pod dozorem policji.

Myślał, że koresponduje z nastolatką

Zatrzymany miał być przekonany, że poprzez jeden z komunikatorów internetowych koresponduje z 14-latką. Mężczyzna składał jej propozycje seksualne, a także wysyłał zdjęcia swoich genitaliów.

Policjanci szybko ustalili tożsamość 27-latka i zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie powiatu wejherowskiego. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zabezpieczyli tablet, komputery, telefon oraz nośniki danych.

Co więcej, w trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, broń palną oraz kilkadziesiąt sztuk naboi. Biegły z zakresu balistyki ustalił, że była to broń, na którą wymagane jest pozwolenie.

27-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 8 lat

W piątkowe popołudnie 27-latka doprowadzono do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty prezentowania treści pornograficznych oraz składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego małoletniemu poniżej lat 15 propozycji obcowania płciowego. Co więcej, mężczyzna odpowie za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni palnej i amunicji oraz posiadanie marihuany.

Za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności i posiadanie narkotyków mężczyźnie grożą 3 lata pozbawienia wolności. Za posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia 8 lat.

Zobacz wideo Olsztyn. Motocykl zderzył się z samochodem. Tym razem winny kierowca osobówki, który wymusił pierwszeństwo
Więcej o: