Olsztyn. Poszukiwania 16-letniej Barbary Michalskiej. Po kilku dniach przestała odbierać telefon

Komenda Miejska Policji w Olsztynie rozpoczęła poszukiwania 16-letniej Barbary Michalskiej, której zaginięcie zgłoszono na początku sierpnia. Z uzyskanych informacji wynika, że nastolatka może przebywać w Ożarowie Mazowieckim.

Zgłoszenia o zaginięciu pochodzącej z Międzylesia 16-latki dokonała jej mama. Z jej relacji wynikało, że trzy dni wcześniej dziewczyna opuściła swoje mieszkanie, do którego już nie wróciła - podaje olsztyńska policja.

Olsztyn. 16-latka wcześniej uciekała już z domu

Przez kilka dni od momentu opuszczenia domu zaginiona utrzymywała kontakt telefoniczny ze swoją mamą, po czym go zerwała. Policjanci podejrzewają, że poza Ożarowem Mazowieckim może przebywać również w Olsztynie i na terenie powiatu olsztyńskiego. 16-latka w przeszłości kilkukrotnie uciekała z domu.

Zaginiona Barbara Michalska jest średniej budowy ciała i ma około 160 cm wzrostu. Ma długie, ciemne włosy oraz kolczyk w wardze. W chwili zaginięcia była ubrana w spodnie i szarą bluzkę.

Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania 16-latki. Można je przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariat Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 19 46 (osoba prowadząca poszukiwania), 47 73 119 31, mailowo: dyżurny.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub dzwoniąc pod nr alarmowy 112.

Zobacz wideo Pod wpływem alkoholu zapomniała, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny. 42-latka usłyszy zarzuty
Więcej o: