Świnoujście. Chciał mieć jak najbliżej do wody. Turysta z Niemiec zaparkował na plaży

Strażnicy Miejscy ze Świnoujścia musieli przeprowadzić nietypową interwencję. Jeden z niemieckich turystów postanowił zaparkować samochód na plaży, po czym jak gdyby nigdy nic pobiegł w stronę morza, aby się wykąpać.

Informację o tym nietypowym zajściu, do którego doszło 15 września podał serwis www.eswinoujscie.pl. Obywatel Niemiec nic sobie nie zrobił z obowiązujących zakazów i postanowił podjechać możliwie jak najbliżej dojścia do morza.

Świnoujście. Turysta z Niemiec odpowiedział za swój czyn

Turysta zostawił swój samochód na końcu betonowego podjazdu i udał się do wody. Poinformowani o tym fakcie zostali strażnicy miejscy, którzy udali się na miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze przyznali, że jeszcze nigdy nie mieli do czynienia z takim wykroczeniem.

Niemiecki turysta rzecz jasna musiał się wytłumaczyć ze swojego postępowania, a także liczyć z konsekwencjami. Straż Miejska nałożyła na niego mandat w wysokości 500 złotych.

Zdjęcie przedstawiające zaparkowany w nietypowy sposób samochód pojawiło się na Facebooku. Internauci byli bezlitośni dla turysty z Niemiec. - Chciał mieć auto na widoku. - Koła mu odkręcić niech ma nauczkę - pisali.

Zobacz wideo Pościg ulicami Włocławka. Białe BMW, uciekając przed policją, przekraczało prędkość i jechało pod prąd
Więcej o: