Pogoda na dziś - poniedziałek 21 września. Ciepły i słoneczny początek nowego tygodnia

Pogoda na dziś - poniedziałek 21 września. Synoptycy zapowiadają bardzo słoneczny dzień. W żadnym regionie nie pojawią się dziś opady deszczu.
Zobacz wideo Sadzenie drzew w miastach się opłaca

W poniedziałek najwyższa temperatura zapowiadana jest dla południowych województw. Tam termometry pokażą od 23 do 24 stopni.

Temperatura. Najchłodniej będzie w północno-wschodniej Polsce

Najniższa temperatura w poniedziałek, do 19 stopni, zapowiadana jest w Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku. Jeden stopień więcej będzie w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. W Warszawie i Lublinie synoptycy prognozują 21 stopni. 22 stopnie pokażą natomiast termometry w województwie lubuskim, łódzkim i podkarpackim. W Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Kielcach przewidywane są 23 stopnie. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Wrocławia i Opola - tam będzie do 24 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 21 wrześniaPogoda na dziś - poniedziałek 21 września gazeta.pl

Opady. Dziś bez chmur i bez deszczu w całym kraju

W całej Polsce zapowiadane są duże rozpogodzenia. W większości kraju niebo będzie niemal bezchmurne od rana do wieczora. Niewielkie zachmurzenia pojawią się w województwach pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim. W żadnym regionie nie będzie jednak padać. Wiatr słaby, nie będzie przekraczał w porywach 20 kilometrów na godzinę.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: