Chorwacja. Nie żyje 28-letnia policjantka z Chorzowa. Kobieta zginęła w wypadku drogowym

W wyniku tragicznego wypadku drogowego w Chorwacji zginęła st. sierż. Joanna Krzempek - poinformowała Komenda Miejska Policji w Chorzowie. Kobieta miała 28 lat, służbę w policji rozpoczęła w 2014 r.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk przekazał rodzinie, bliskim oraz znajomym zmarłej funkcjonariuszki "wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji".

- Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci st. sierż. Joanny Krzempek. Do wypadku z udziałem naszej policjantki doszło w niedzielę w Chorwacji - poinformowała policja.

Zobacz wideo Lubuskie. Kierowca osobówki wyprzedzał inne samochody jadąc po chodniku

Chorwacja. Tragiczny wypadek drogowy. Śmierć poniosła 28-letnia policjantka

St. sierż. Joanna Krzempek zginęła w wieku 28 lat. Pracę w policji rozpoczęła w 2014 r. Swoją służbę pełniła jako kursantka, a później policjantka w chorzowskich komisariatach. Następnie trafiła do Zespołu do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 r. była asystentką Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalny.

Współpracownicy wspominają funkcjonariuszkę jako osobę ambitną i kompetentną. - Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem - dodaje KMP w Chorzowie.

Więcej o: