Zaginął Dominik Wdowiak. 16-latek niespodziewanie wysiadł z pociągu i nie wrócił do domu

Zaginął 16-letni Dominik Wdowiak. Nastolatek miał pojechać pociągiem z Gdyni na południe kraju, ale wysiadł w Warszawie. Miał wrócić w niedzielę 13 września, do dziś nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

16-letni Dominik Wdowiak z gminy Kościerzyna (województwo pomorskie) zaginął w piątek 11 września. Tego dnia pojechał do Gdyni, a następnie wyruszył w podróż koleją na południe Polski, gdzie miał spotkać się z koleżanką. Z niewyjaśnionych powodów wysiadł z pociągu w Warszawie. Nastolatek miał wrócić do domu w niedzielę 13 września, tak się jednak nie stało. Rodzina i bliscy nie mogą nawiązać z nim kontaktu. 

Zaginięcie Dominika Wdowiaka. Policja w Kościerzynie zbiera informacje o 16-latku

W chwili zaginięcia Dominik Wdowiak miał na sobie czarne, dresowe spodnie, ciemną bluzę i czarne buty marki Puma. 16-latek ma 175 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond, owalną twarz i przylegające uszy.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym nastolatku, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie pod numerem telefonu 58 680 32 22. W sprawie tej można informować także z dowolną jednostką policji w kraju, np. dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?
Więcej o: