Lubuskie. Ciała małżeństwa oraz ich psa w samochodzie nad Odrą. Znalazła je córka

Do makabrycznego odkrycia doszło w niedzielę 13 września nad Odrą, w okolicach miejscowości Sycowice i Będów koło Sulechowa (woj. lubuskie). W stojącym nad rzeką samochodzie odnaleziono ciała kobiety, mężczyzny i ich psa.

Ustalono, że ofiarami było małżeństwo z Zielonej Góry. Lokalna prokuratura rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, które ma wyjaśnić okoliczności, w jakich doszło do tragedii - podaje "Fakt".

Zielona Góra. Córka znalazła ciała swoich rodziców

Zaparkowany na brzegu Odry samochód z ciałami małżeństwa znalazła ich córka w niedzielę około godz. 21. Zaniepokojona długą nieobecnością swoich rodziców kobieta postanowiła samodzielnie ich poszukać.

Oprócz kobiety i mężczyzny, w samochodzie był również martwy pies. Małżeństwo było zapalonymi wędkarzami - często wybierali się na ryby właśnie nad Odrę, zaś swoje zdobycze opisywali w mediach społecznościowych.

Do śmierci mogło dojść wskutek zaczadzenia

Na miejscu zdarzenia pojawiła się zielonogórska policja oraz prokurator. Wstępnie stwierdzono, że najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci małżeństwa było zaczadzenie.

- Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem zaczadzenia się spalinami - powiedziała podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Zobacz wideo 18-latek z Krapkowic, jadąc rowerem, czołowo zderzył się z busem
Więcej o: