Częstochowa. Podpaliła parasol ogrodowy i odeszła. Szuka jej policja

5 lipca tego roku na ulicy Armii Krajowej w Częstochowie kobieta podpaliła parasol ogrodowy. Na jej nieszczęście zdarzenie nagrały kamery monitoringu, co pozwoliło policjantom rozpocząć poszukiwania.

Kobieta weszła do letniego ogródka z odsłoniętą twarzą, ustawiając się do kamer profilem. Po chwili podpaliła parasol i odeszła. Dzięki wyraźnemu nagraniu, funkcjonariusze mają nadzieję na szybkie złapanie kobiety.

Częstochowa. Nieuważną kobietę nagrała kamera

Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem w niedzielę, 5 lipca - informuje Komenda Miejska policji w Częstochowie. Kobieta najpewniej sądziła, że taka godzina pozwoli jej uniknąć bycia zauważoną. Najpewniej jej nieuwaga spowodowała jednak, że podpalenie zostało dokładnie zarejestrowane przez kamerę.

Co więcej, tuż po podpaleniu i odejściu z miejsca zdarzenia, kobieta ponownie odwróciła się w stronę parasola, odsłaniając tym samym swoją twarz. Policjanci mają nadzieję, że dzięki temu szybko uda im się ją namierzyć.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy zdarzenia proszone są o kontakt z Komisariatem 3 Policji w Częstochowie przy ul. Kiedrzyńskiej 98, pod numerem telefonu 47 85 815 11 lub 997.

Zobacz wideo Częstochowa. Kobieta podpaliła parasol ogrodowy. Szuka jej policja
Więcej o: