Tarnów. Ukryty handel w kiosku. Oprócz gazet, kobieta sprzedawała amfetaminę

29-letnia sprzedawczyni w jednym z kiosków w Tarnowie prowadziła sprzedaż nie tylko prasy czy drobnych artykułów chemicznych, ale także narkotyków. Policjanci dotarli do niej przez zatrzymanie jednego z klientów.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zatrzymali 35-latka, który posiadał przy sobie nieznaczną ilość amfetaminy. Mężczyzna został ujęty przy kiosku, wskutek czego funkcjonariusze uznali, że sprzedawczyni może mieć z tym coś wspólnego.

Tarnów. Sprzedawczyni i klient przyznali się do winy

Jak się później okazało, ich trop był jak najbardziej słuszny. Policjanci przeszukali kiosk, w którym pracowała 29-letnia mieszkanka Tarnowa i znaleźli w nim 25 kolejnych porcji narkotyku.

Funkcjonariusze zatrzymali 29-latkę i 35-letniego klienta, a następnie przewieźli ich do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Oboje przyznali się do zarzucanych im czynów.

Kobieta usłyszała zarzut udzielania i posiadania substancji zabronionych, natomiast mężczyzna jedynie fakt ich posiadania. Po przesłuchaniu oboje zostali zwolnieni i będą odpowiadać z tzw. wolnej stopy. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.

Zobacz wideo Ogromny pożar w bejruckim porcie. Płonie magazyn ropy i opon
Więcej o: