Wągrowiec. Policyjna obława za 43-latkiem zakończona. Jest podejrzany o zabójstwo zwagra

W wielkopolskim Wągrowcu trwała policyjna obława za 43-letnim Tomaszem M. Mężczyzna w trakcie awantury miał zranić nożem 37-letniego szwagra, który mimo reanimacji zmarł.

"Uwaga! Obława! W Wągrowcu miejscowi policjanci i grupa pościgowa z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu szukają Tomasza M.. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo przy użyciu noża" - poinformował w czwartek po południu w mediach społecznościowych rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak. Zamieścił też zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, które zostało już usunięte, gdyż mężczyzna został zatrzymany przed godziną 20. W wielogodzinnej obławie brało udział około 100 policjantów.

Zobacz wideo 44-latek umawiał wizyty ze specjalistami i okradał przychodnie. Policja zorganizowała zasadzkę

Wągrowiec. Trwała obława za mężczyzną podejrzanym o zabójstwo 37-latka

Jak podawał Onet, zdaniem policji poszukiwany 43-latek śmiertelnie ugodził nożem 37-letniego mężczyznę podczas awantury, do której doszło w czwartek około godziny 15 w mieszkaniu przy ulicy Berdychowskiej w Wągrowcu. - Poszukiwany ugodził nożem 37-latka, który mimo reanimacji zmarł - przekazał Borowiak w rozmowie z PAP. Policja przekazała, że mężczyzna był wcześniej notowany przez funkcjonariuszy, m.in. osiem razy w sprawie kradzieży pieniędzy z kościelnych skarbonek.

Więcej o: