Pomorskie. Zwłoki mężczyzny ukryte pod gałęziami. Zatrzymano dwie osoby

Tajemnicza śmierć obywatela Ukrainy w Kawlach Dolnych. Ciało mężczyzny zostało znalezione pod gałęziami, niedaleko domku letniskowego, w którym mieszkał. Policja zatrzymała dwie osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą.

Ciało mężczyzny znaleziono we wtorek 8 września w miejscowości Kawle Dolne w województwie pomorskim. Z doniesień RMF FM wynika, że zwłoki były przykryte gałęziami, a zmarły to obywatel Ukrainy. Portal Express Kaszubski precyzuje, że mężczyzna miał niespełna 40 lat. Przyczyna jego śmierci wciąż nie jest znana. W wyjaśnieniu sprawy ma pomóc sekcja zwłok. 

Kawle Dolne. Policja zatrzymała dwóch obywateli Ukrainy. Mogło dojść do zabójstwa

Ciało mężczyzny zostało znalezione w pobliżu domu letniskowego, który wynajmowali trzej pracownicy z Ukrainy. Zwłoki odkrył właściciel posesji. RMF FM informuje, że od soboty nie widział on jednego z wynajmujących, a od poniedziałkowego wieczora kolejnych dwóch. W nocy z wtorku na środę policjanci z Gdańska zatrzymali dwóch Ukraińców, którzy mogą mieć związek ze śmiercią młodego mężczyzny. Nie można wykluczyć, że doszło do zabójstwa. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kartuzach.

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?
Więcej o: