Złotów. Śmiertelny wypadek z udziałem 67-letniej rowerzystki. Potrąciły ją dwa motocykle

Na drodze wojewódzkiej nr 188 w gminie Złotów (woj. wielkopolskie) doszło do tragicznego wypadku. 67-letnia rowerzystka została potrącona przez dwa motocykle. Pomimo udzielenia pomocy, kobieta zmarła.

Komenda Powiatowa Policji ze Złotowa (woj. wielkopolskie) przekazała, że nieszczęśliwy wypadek miał miejsce w poniedziałek 7 września w okolicach godziny 11:30. Do wypadku doszło pomiędzy miejscowościami Błękwit i Klukowo.

Zobacz wideo 18-latek z Krapkowic, jadąc rowerem, czołowo zderzył się z busem

Złotów. Nie żyje 67-letnia rowerzystka. Potrąciły ją dwa motocykle

Śledczy ustalili, że 67-letnia mieszkanka Złotowa jechała rowerem drogą wojewódzką nr 188. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo została potrącona przez 49-letniego motocyklistę. Następnie, na kobietę najechał kolejny motocyklista, który znajdował się za 49-latkiem.

Obrażenia kobiety były bardzo poważne. 67-latka zmarła na miejscu zdarzenia. Kierujący jednośladami byli trzeźwi. Nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Złotowie.

Wypadek spowodował, że na ok. dwie godziny została całkowicie zablokowana droga wojewódzka nr 188. Funkcjonariusze kierowali samochody na objazd.

Więcej o: