Kościerzyna. Nagrano parę, która uprawiała seks na rynku. Szuka jej policja

Kamery zarejestrowały, jak w piątek około godz. 22:00 na jednej z ławek na rynku w Kościerzynie (woj. pomorskie) para uprawiała seks. Sprawą zajmuje się policja.
Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na jednej z ławek mężczyzna i kobieta uprawiają seks. Na miejsce został wysłany patrol policji, który nie zastał opisanej sytuacji

- powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" Piotr Kwidziński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Funkcjonariusze zgrali jednak nagranie z tego zdarzenia. Jak dodał Kwidziński, w tym czasie na rynku w Kościerzynie znajdowało się wiele osób.

Parze grozi nawet areszt

Nie przypominam sobie, aby w Kościerzynie miała miejsce podobna sytuacja w miejscu publicznym. Dodam, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany. Areszt może zostać zasądzony w wymiarze od 5 do 30 dni

- podkreślił rzecznik prasowy. Obecnie policja próbuje ustalić tożsamość kobiety i mężczyzny. Wszczęto już postępowanie w tej sprawie, a w poniedziałek zostanie zabezpieczony monitoring miejski.

Zobacz wideo Mężczyzna sięgnął nastolatce pod spódnicę i zrobił zdjęcie. Został aresztowany
Więcej o: