Kutno. Wypadek na A1. Policjant ledwo uciekł przed samochodem, który wpadł w poślizg [WIDEO]

W środę (2.09) na autostradzie A1 doszło do groźnego wypadku. Na odcinku drogi niedaleko Kutna zderzyły się ze sobą cztery samochody. Wśród nich był również radiowóz. Trzy osoby zostały ranne.

Wypadek na autostradzie A1 (województwo łódzkie) rozpoczął się od uderzenia jednego z kierowców w bariery energochłonne przy drodze. Na miejscu zdarzenia pojawił się radiowóz policji, który zatrzymał się obok, na pasie awaryjnym.

Kutno. Wypadek na autostradzie A1. Kierowca uderzył w stojący przy drodze radiowóz [WIDEO]

Kiedy doszło do wypadku, radiowóz miał włączoną sygnalizację świetlną. Kierowca, który wjechał w bariery energochłonne, siedział w tym czasie na tylnym siedzeniu policyjnego samochodu.

- Jadący w kierunku Gdańska kierowca skody, wpadł w poślizg i z dużą siłą uderzył w stojący radiowóz. Kiedy doszło do zdarzenia, do policyjnego auta akurat wsiadał funkcjonariusz - powiedział w rozmowie z TVN 24 rzecznik kutnowskiej policji. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w pojeździe, który jechał w tym samym kierunku, co skoda.

Na nagraniu widać, jak kierowca skody wpada w stojący na pasie awaryjnym radiowóz. Siła uderzenia spowodowała, że auto przemieściło się na drugą stronę drogi. W wypadku na autostradzie A1 ucierpiały trzy osoby. Wśród nich jest mężczyzna, który siedział w radiowozie oraz pasażerowie samochodu, którego kierowca doprowadził do wypadku. Wszyscy poszkodowani byli przytomni, kiedy na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Ranni zostali przetransportowani do szpitala.

Zobacz wideo Wzorowy korytarz życia na autostradzie A1 w kierunku Gdańska
Więcej o: