Będzin. Przejechał autem po swojej byłej żonie. Ciężko ranna 40-latka trafiła do szpitala

Kłótnia byłych małżonków w Będzinie mogła zakończyć się tragedią. 34-letni mężczyzna pod wpływem alkoholu ruszył samochodem w kierunku swojej byłej partnerki. Samochód przejechał po ciele 40-latki. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do spotkania byłych małżonków doszło w niedzielę 23 sierpnia w centrum Będzina (woj. śląskie). 34-latek odpowie przed sądem nie tylko za uszkodzenie ciała, ale również za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu.

Będzin. Kłótnia byłych małżonków. 34-latek przejechał samochodem po ciele kobiety

Podczas spotkania doszło do kłótni i ostrej wymiany zdań. 34-letni mężczyzna, sprawiający wrażenie bycia pod wpływem alkoholu, wsiadł za kierownicę fiata doblo i ruszył w kierunku swojej byłej partnerki.

Kobieta znajdowała się przed maską samochodu. Mężczyzna nie zatrzymał się, lecz przejechał po ciele swojej byłej partnerki. Następnie, nie zważając na jej obrażenia, uciekł z miejsca zdarzenia. 40-latka odniosła poważne uszkodzenia wewnętrzne ciała, które w sposób bezpośredni zagrażały jej życiu. Kobietę przetransportowano do szpitala.

Mężczyzna ukrywał się w domu swojej nowej partnerki

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, będzińscy policjanci rozpoczęli poszukiwania 34-latka. Okazało się, że ukrywał się w mieszkaniu swojej nowej partnerki życiowej. Mężczyznę zatrzymano, a badania wykazały, że w jego organizmie znajdowały się ponad 2 promile alkoholu.

34-latek odpowie przed sądem zarówno za uszkodzenie ciała, jak i prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Zobacz wideo Adam Niedzielski i Zbigniew Rau dołączyli do rządu. Duda: "Kontynuacja i wielkie wyzwania"
Więcej o: