Ostrowiec Świętokrzyski. Nie żyje 31-letnia pracownica McDonald's. "Służby badają zdarzenie"

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 31-letniej pracowniczki restauracji McDonald's w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na kobietę w nocy z soboty na niedzielę przewrócił się regał w chłodni. "Niezwłocznie po zdarzeniu do restauracji zostały wezwane odpowiednie służby, które zabezpieczyły miejsce wypadku i badają zdarzenie. Dodatkowo specjalna komisja przystąpiła do ustalania przyczyn wypadku" - komentuje w oświadczeniu McDonald's Polska.

Do tragedii doszło w niedzielę ok. godz. 2 w nocy w restauracji McDonald's przy al. 3 Maja w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ostrowiec Świętokrzyski. Na 31-letnią pracownicę McDonald's przewrócił się regał

- Ze zgłoszenia wynikało, że 31-letnia pracownica, mieszkanka Ostrowca, wykonywała pracę w chłodni. Z nieznanych przyczyn przewrócił się na nią regał o wymiarach 10 metrów na 1,6 metra - mówiła w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" asp. Beata Grubner z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Nieprzytomną kobietę po 10 minutach znalazł inny pracownik, który rozpoczął reanimację. 31-latki nie udało się jednak uratować.

McDonald's Polska: Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Spółka McDonald’s Polska w cytowanym przez portal Ostrowiecka.pl oświadczeniu podkreśliła, że rodzina pracownicy oraz zespół restauracji otrzymają wsparcie psychologiczne. 

Bezpieczeństwo pracowników i gości to nasz priorytet. Niezwłocznie po zdarzeniu do restauracji zostały wezwane odpowiednie służby, które zabezpieczyły miejsce wypadku i badają zdarzenie. Dodatkowo specjalna komisja przystąpiła do ustalania przyczyn wypadku. Współpracujemy z odpowiednimi organami

- czytamy w komunikacie. Restauracja, w której doszło do wypadku, została zamknięta. Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie ponownie otwarta.

Zobacz wideo Świebodzin. Kierowcy utworzyli wzorowy korytarz życia na A2
Więcej o: