Sokołów Podlaski. Bójka pomiędzy uczestnikami chrzcin oraz poprawin. Pięć osób trafiło do szpitala

W Sokołowie Podlaskim doszło do ogromnej bójki pomiędzy uczestnikami chrzcin oraz poprawin po weselu. W wyniku zdarzenia pięć osób trafiło do szpitala. Policja zajmuje się wyjaśnianiem wszystkich okoliczności incydentu.

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę (9.08) w Sokołowie Podlaskim (woj. mazowieckie). Policja otrzymała wezwanie ok. godz. 19:30 do lokalu znajdującego się przy ul. Lipowej. Do bójki doszło pomiędzy uczestnikami dwóch niezależnie odbywających się imprez: chrzcin oraz poprawin po weselu.

Sokołów Podlaski. Doszło do bójki pomiędzy uczestnikami chrzcin i poprawin. Brało w niej udział kilkadziesiąt osób

Pomiędzy uczestnikami obu wydarzeń doszło do nieporozumienia, które wkrótce przerodziło się w bójkę. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że mogło w niej brać udział nawet pięćdziesiąt osób.

Jak informuje portal Zyciesokołowa.pl, podczas bójki ucierpiało pięć osób, które następnie zostały przewiezione do szpitali w Sokołowie Podlaskim oraz Węgrowie. Wszystkie były pod wpływem alkoholu.

Na tę chwilę, policja nie zatrzymała ani jednego uczestnika bójki. Trwa szczegółowe wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia.

Zobacz wideo Można organizować wesela, ale obowiązują pewne obostrzenia
Więcej o: