Zaginęła Olga Gadomska z Przasnysza. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 17-latki

Trwają poszukiwania 17-letniej Olgi Gadomskiej, która zaginęła 4 lipca 2020 r. Przasnyska policja oraz Fundacja Itaka proszą o pomoc każdego, kto może posiadać informacje na temat nastolatki.

Olga Gadomska w sobotę 4 lipca 2020 r. wyszła z domu w Przasnyszu (woj. mazowieckie) i do tej pory nie powróciła. Sprawą nastolatki zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu oraz Fundacja Itaka, która prowadzi centrum poszukiwań ludzi zaginionych.

Zaginęła Olga Gadomska z Przasnysza. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca jej pobytu

Olga Gadomska w momencie zaginięcia miała 16 lat - od tego czasu ukończyła 17. rok życia. Ma 180 cm wzrostu, jest szczuplej budowy ciała, ma brązowe oczy oraz ciemne, farbowane włosy. Wśród znaków szczególnych zaginionej dziewczyny jest tatuaż na lewym przedramieniu przedstawiający różę. Wiadomo, że w dniu zaginięcia miała na sobie czarne ubrania oraz białe, sportowe buty.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 7048200, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Zaginęła 17-letnia dziewczyna z PrzasnyszaZaginęła 17-letnia dziewczyna z Przasnysza Fundacja Itaka