Mielno. Skradziono luksusowe, zielone Ferrari. Pojazd wart jest ponad 1,5 miliona zł

W Mielnie doszło do kradzieży luksusowego i unikatowego Ferrari 488. Samochód wart jest ponad 1,5 miliona złotych. Sprawą kradzieży pojazdu zajmuje się policja oraz prokuratura.

Zielone Ferrari 488 GTB jest doskonale znane mieszkańcom Poznania. Auto bardzo często pojawiało się na ulicach miasta, wzbudzając zainteresowanie mieszkańców. O kradzieży pojazdu poinformowano po raz pierwszy za sprawą profilu Car Spotted: Wielkopolska na Facebooku.

Mielno. Doszło do kradzieży luksusowego Ferrari 488. Auto warte jest ponad 1,5 miliona zł

- Potwierdzam, na terenie powiatu doszło do kradzieży samochodu marki Ferrari, z uwagi iż postępowanie w tej sprawie jest śledztwem, dalsze informacje może udzielić prokuratura - powiedział w poniedziałek rozmowie z "Głosem Wielkopolskim" st. asp. Rafał Skoczylas z policji w Koszalinie.

Do kradzieży auta doszło w niedzielę w Mielnie. Jednak tego samego dnia o godz. 17:00 widziano, jak pojazd porusza się drogą S7 w kierunku Warszawy. Wieczorem, auto miało się znaleźć w okolicach Olecka, czyli ok. 40 km od granicy z Rosją.

Zielone Ferrari było często widywane na ulicach wielkopolskich miast w towarzystwie dwóch czarnych SUV-ów. Pomimo popularności pojazdu, jego właściciel nie jest znany. Internauci spekulują, że może nim być właściciel dużej firmy z Poznania. Zielone Ferrari 488 to jedyne takie auto w Polsce. Jego wartość to ponad półtora miliona zł.

Zobacz wideo Pędził ferrari prawie 200 km/h mostem Północnym w Warszawie. Nie miał przeglądu technicznego
Więcej o: