Koszalin. Zaginęła Monika Hryniewicz. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży

Komenda Miejska Policji w Koszalinie szuka Moniki Hryniewicz. Kobieta w zaawansowanej ciąży zaginęła 28 czerwca. Od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną.

Monika Hryniewicz wyszła z domu w niedzielę 28 czerwca około godziny 6 rano i poszła na giełdę samochodowo-towarową przy ul. Giełdowej w Koszalinie. Tego dnia widziano ją po raz ostatni. Od dnia zaginięcia nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Policja szuka Moniki Hryniewicz. Opublikowała zdjęcie i rysopis

Monika Hryniewicz jest w zaawansowanej ciąży. Z opisu opublikowanego przez koszalińską policję wynika, że wygląda na 25 lat, ma 172 cm wzrostu, długie, proste włosy do bioder i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w niebieską tunikę z rękawami 3/4 oraz białym motylem, zielone legginsy i czarne adidasy z białą podeszwą. Miała na sobie także okulary korekcyjne z czarną oprawką.

"Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej należy przekazywać do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ulicy Słowackiego 11, lub telefonicznie pod numerem 477841-543, 477841-596 lub 112" - czytamy w komunikacie policji

Więcej o: