Braniewo. Auto uderzyło w most. 27-latek spłonął w rozbitym samochodzie

W środę nad ranem, na remontowanym odcinku drogi 504 Braniewo-Frombork, doszło do tragicznego wypadku. Według policji samochód osobowy uderzył w konstrukcję mostu i stanął w płomieniach. Na miejscu zginął 27-letni kierowca pojazdu.

Jak podaje portal tvbraniewo24.pl do wypadku doszło w środę 29 lipca. Kilka minut przed godziną 3. rano straż pożarna otrzymała zgłoszenie dotyczące pożaru osobówki znajdującej się na odcinku drogi 504 Braniewo-Frombork w województwie warmińsko-mazurskim.

Tragiczny wypadek w Braniewie. Samochód uderzył w most i stanął w płomieniach. Nie żyje 27-letni kierowca

Do zdarzenia doszło na moście budowanym nad rzeką Baudą. Przybyli na miejsce strażacy ugasili płonący pojazd, w którym znaleziono zwłoki 27-letniego kierowcy, mieszkańca powiatu braniewskiego. Obok pojazdu znajdował się również martwy pies.

 

Według wstępnych ustaleń policji 27-latek wjechał na zamknięty odcinek drogi i uderzył w konstrukcję mostu. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przeleciał kilka metrów, a następnie stanął w płomieniach.

Elementy auta zostały rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów od miejsca, w którym samochód uderzył w most. Teren wokół samochodu został dokładnie sprawdzony przez funkcjonariuszy.

- Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, prokuratorem oraz biegłym z zakresu ruchu drogowego - ustalamy wszelkie okoliczności tego zdarzenia - powiedziała portalowi oficer prasowa KPP w Braniewie podkom. Jolanta Sorkowicz.

Zobacz wideo Śmiertelne wypadki drogowe od lat mają tę samą przyczynę
Więcej o: