Skierniewice. Pijana 40-latka powodowała kolizję i uciekła. Zostawiła dwoje dzieci w aucie

40-latka ze Skierniewic usłyszała zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwości oraz narażenia małoletnich na utratę życia i zdrowia. Kobieta spowodowała kolizję i uciekła z miejsca zdarzenia. W aucie zostawiła dwoje dzieci, dwu- i trzyletnie.

Do zdarzenia doszło w sobotę 25 lipca w Skierniewicach (woj. łódzkie). Około południa policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji. Kierująca citroenem kobieta uderzyła w stojący za nią samochód, po czym uciekła z miejsca zdarzenia.

Skierniewice. Pijana 40-latka spowodowała kolizję. Uciekła z miejsca zdarzenia i zostawiła dwoje dzieci

Jak informuje KMP w Skierniewicach, podejrzana wjechała samochodem do rowu. Następnie, gdy cofała, uderzyła w inny samochód. Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia, a poszkodowany ruszył za nią.

W pewnym momencie kobieta uderzyła w krawężnik. Porzuciła swój samochód i uciekła z miejsca wypadku do pobliskiego lasu. W aucie zostawiła dwoje małych dzieci w wieku dwóch i trzech lat.

W organizmie kobiety wykryto trzy promile alkoholu

Policja zaczęła szukać kobiety. Gdy ją znaleźli, okazało się, że ma trzy promile alkoholu we krwi. Kobieta została odprowadzona do skierniewickiej komendy, a dwoje dzieci trafiło pod opiekę babci.

40-latka usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz narażenia małoletnich na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokurator nałożył na kobietę dozór policyjny. Za popełnione czyny grozi jej od dwóch do pięćiu lat pozbawienia wolności.

Zobacz wideo W Legnicy policjanci eskortowali samochód, w którym znajdowało się dziecko wijące się z bólu
Więcej o: