Auto wypado z drogi. 17-latka samodzielnie opucia pojazd. Chwil pniej jej serce przestao bi

Auto, ktrym podrowao czworo modych ludzi, wypado z drogi. - Wszyscy samodzielnie opucili pojazd. Niestety, po chwili ratownicy u jednej z osb stwierdzili zatrzymanie akcji serca - mwi straak. Mimo reanimacji, 17-latki nie udao si uratowa. Kierujcy autem 25-latek by pod wpywem alkoholu.

W środę po północy na drodze wojewódzkiej numer 449 w Ligocie (woj. wielkopolskie) audi wypadło z drogi. Autem podróżowały cztery osoby: 25-letni kierowca, dwie 17-latki i 19-latek.

Wszyscy samodzielnie opuścili pojazd. Niestety, po chwili ratownicy u jednej z osób stwierdzili zatrzymanie akcji serca. Natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego ją kontynuował. Jednak po pewnym czasie lekarz stwierdził zgon 17-latki

- poinformował tvn24.pl mł. bryg. Tomasz Jabłoński ze straży pożarnej. Jak tłumaczy Martyn Kowalczyk, rzecznik policji w Ostrzeszowie, przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości.

W wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie auto kilka razy koziołkowało

- powiedział. Dodał, że kierujący audi 25-latek nie miał prawa jazdy i był pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Zobacz wideo 19-latek wjechał skuterem wprost w auto osobowe