Pogoda na dziś - wtorek 14 lipca. Dużo rozpogodzeń w całej Polsce

Pogoda na dziś - wtorek 14 lipca. Przez większą część dnia w całej Polsce będzie bardzo słonecznie. Więcej chmur pojawi się jedynie na wschodzie i południu kraju.
Zobacz wideo Aplikacje do sprawdzania pogody

We wtorek temperatura będzie bardziej zrównoważona. Najniższa temperatura przewidywana jest na Podlasiu, a najwyższa czeka mieszkańców Zielonej Góry.

Temperatura. Najwyższa temperatura na zachodzie kraju

Dziś najniższa temperatura zapowiadana jest w województwie podlaskim i lubelskim, gdzie będzie kolejno 20 i 21 stopni. W Olsztynie, Gdańsku, Łodzi, Kielcach i Rzeszowie termometry pokażą 22 stopnie. Jeden stopień więcej przewidywany jest w województwach mazowieckim, opolskim, dolnośląskim i zachodniopomorskim. Jeszcze cieplej będzie w Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach i Krakowie - tam 24 stopnie. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców województwa lubuskiego, gdzie będzie 25 stopni.

Pogoda na dziś - wtorek 14 lipca.Pogoda na dziś - wtorek 14 lipca. gazeta.pl

Opady. Duże rozpogodzenia w całym kraju

Większe zachmurzenie prognozowane jest jedynie na wschodzie i południu kraju w godzinach popołudniowych. W pozostałych regionach cały dzień będzie bardzo słoneczny. Niewielkie, lokalne opady deszczu mogą pojawić się w województwach podlaskim, lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim i południowej części Mazowsza. Wiatr będzie słaby, bardziej umiarkowane porywy możliwe są na wschodzie.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: