Kołobrzeg. Wydobyto kobietę z morza. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jej tożsamości

W ostatnią niedzielę ratownicy w okolicy molo w Kołobrzegu wyciągnęli kobietę z morza. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji rozpoczęli ustalanie jej tożsamości i proszą o pomoc.

Kołobrzeg. Wydobyto ją z morza. Trwa ustalanie jej tożsamości

5 lipca około godziny 17:30 ratownicy wydobyli z morza kobietę o nieustalonej jak dotąd tożsamości. Po akcji ratunkowej została przetransportowana przez załogę karetki Ratownictwa Medycznego do Szpitala w Gryficach.

Kobietę na szczęście udało się uratować. Pomimo przywrócenia akcji serca, w dalszym ciągu jest ona nieprzytomna. W chwili wydobycia z morza nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów ani przedmiotów, które pomogłyby w ustaleniu jej tożsamości.

Rysopis kobiety

Policjanci podali rysopis kobiety. Ma około 50 lat, 160 cm wzrostu i waży około 70 kg. Kępa sylwetka, włosy farbowane blond z widocznymi odrostami koloru siwego o długości ok. 40 cm. Twarz okrągła, uszy przylegające, nos mały okrągły, stopy długości ok. 20 cm.

Funkcjonariusze poprosili o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości tej osoby. Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu opublikowała jej zdjęcia ze wskazaniem numerów kontaktowych.

Zobacz wideo Rosyjski okręt na kursie kolizyjnym z amerykańskim niszczycielem
Więcej o: