Wielkopolska. Chciał zrobić miejsce dla LPR i przejechał dziecko. Nie żyje dwulatek

W Chrząsztowie (woj. wielkopolskie) doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje dwuletni chłopiec potrącony przez samochód. Kierowca chciał zrobić miejsce na lądowanie helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do tragedii doszło w niedzielę w okolicach południa. Do miejscowości Chrząstowo wezwano pogotowie, które miało udzielić pomocy mężczyźnie z cukrzycą.

Chrząstowo. Pod kołami samochodu zginął dwuletni chłopiec

Według informacji, do których dotarł "Głos Wielkopolski", miejsce interwencji zabezpieczali strażacy. Kierowcy przestawiający swoje samochody chcieli zrobić miejsce na lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jeden z samochodów, który zmieniał swoje położenie w granicach prywatnego terenu, potrącił dwuletnie dziecko. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób dziecko znalazło się na drodze samochodu.

Obrażenia chłopca były na tyle poważne, że pomimo szybko udzielonej pomocy dziecka nie udało się uratować. Dwulatek zmarł.

Dokładne przyczyny zdarzenia będzie badała policja w Śremie.

Zobacz wideo Wypadek autobusu linii 186 w Warszawie - Krzysztof BieleckiWypadek autobusu linii 186 w Warszawie - Krzysztof Bielecki
Więcej o: