Autobus spadł z wiaduktu w Warszawie. Rafał Trzaskowski przerywa kampanię i wraca do stolicy

Rafał Trzaskowski przerywa swoje spotkania wyborcze i wraca do Warszawy, gdzie miał miejsce wypadek z udziałem autobusu komunikacji miejskiej. Taką informację przekazała rzeczniczka prasowa Karolina Gałecka.

"W związku z wypadkiem autobusu komunikacji miejskiej na moście Grota-Roweckiego prezydent Rafał Trzaskowski natychmiast przerwał urlop i jest już w drodze do Warszawy" - napisała na Twitterze Karolina Gałecka. Na miejsce zmierza także wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł.

Autobus spadł z wiaduktu na S8. Rafał Trzaskowski przerywa kampanię i wraca do Warszawy

Polityk wziął dziś udział w spotkaniach z wyborcami w Ostrołęce w województwie mazowieckim. W piątek na placu Zamkowym w Warszawie Rafał Trzaskowski chciał podsumować swoją kampanię w wyborach prezydenckich

W czwartek w południe autobus linii 186 spadł z mostu Grota w Warszawie, ale nie bezpośrednio na ulicę, tylko na ścieżkę rowerową. Pojazd został przerwany na pół. Rzeczniczka warszawskiego ratusza potwierdziła, że w wyniku wypadku zmarła jedna osoba, a poszkodowanych zostało w sumie 20 pasażerów i kierowca.

Na miejsce wysłany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz dziewięć zespołów ratownictwa medycznego. W autobusie mogło podróżować nawet 30 osób.

Więcej o: