Mazowsze. Karambol na S17 - zderzyło się pięć samochodów, dwie osoby zostały ranne

W poniedziałek rano niedaleko Garwolina doszło do zderzenia pięciu samochodów. Trasa S17 w kierunku Warszawy jest częściowo zablokowana, a ruch kierowany jest na objazd.

Jak podaje portal eGarwolin.pl do zderzenia doszło w poniedziałek 22 czerwca przed godziną 6 rano na drodze szybkiego ruchu S17 na wysokości miejscowości Mierżączki na Mazowszu. W wypadku uczestniczyło w sumie pięć pojazdów.

Karambol na S17 na Mazowszu. Zderzyło się pięć samochodów

- Najpierw zderzeniu uległy samochody osobowe marki Citroen i Audi. Jeden z nich uderzył w bariery ochronny, a następnie w niego uderzył drugi samochód. Pojazdy stały na dwóch pasach. Przejazd był utrudniony. Najprawdopodobniej na skutek tego zdarzenia doszło do zderzenia kolejnych trzech samochodów - powiedział w rozmowie z portalem oficer prasowe Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie asp. szt. Marek Kapusta.

Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Ruch na trasie S17 odbywa się jednym pasem powodując spore korki.

Zobacz wideo Śmiertelne wypadki drogowe od lat mają tę samą przyczynŚmiertelne wypadki drogowe od lat mają tę samą przyczynęę

Do tragicznego wypadku doszło nad ranem także na drodze krajowej numer 28 w miejscowości Moderówka w województwie podkarpackim. Jak podaje terazkrosno.pl około godziny 5:30 na tej trasie zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a pięć kolejnych zostało rannych.

Więcej o: