Lublin. Próbował wykorzystać kobietę na klatce schodowej. Policja szuka mężczyzny

Policjanci z Lublina udostępnili wizerunek mężczyzny poszukiwanego w związku z napaścią seksualną. Sprawca zaczepił nieznajomą kobietę na klatce schodowej i próbował ją dotykać.

Komenda Miejska Policji w Lublinie udostępniła zdjęcia mężczyzny, poszukiwanego od stycznia w związku z dopuszczeniem się innej czynności seksualnej wobec mieszkanki Lublina. Wizerunek agresora został zarejestrowany na kamerach monitoringu.

Policja w Lublinie poszukuje mężczyzny, który próbował wykorzystać kobietę na klatce schodowej

Jak wynika ze zgłoszenia, za mieszkanką Lublina na klatkę schodową jednego z bloków, wszedł nieznany mężczyzna. W pewnym momencie sprawca próbował dotykać kobiety i dopuścić się wobec niej innej czynności seksualnej. Pokrzywdzona zaczęła krzyczeć i odpychać mężczyznę, który uciekł.

Jego wizerunek udało się jednak zarejestrować na kamerach monitoringu jednego ze sklepów. Według ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna jest w wieku od 20 do 30 lat. Ma około 180 centymetrów wzrostu i jest szczupły. Mężczyzna ma brązowe oczy i nie ma zarostu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3. Informacje można przekazywać dzwoniąc pod numer telefonu: 81 535-56-42, kom. 695-881-241 lub tel. alarmowy 112. Policjanci zapewniają informatorom pełną anonimowość.

Zobacz wideo Policja eskortowała konwój z pomocą humanitarną. Na Białoruś trafiło 300 ton sprzętu i środków ochrony
Więcej o: