Tragiczny finał poszukiwań czterolatka. Policja znalazła ciało chłopca

Ciało czteroletniego chłopca, który we wtorek zaginął w woj. lubelskim zostało odnalezione w stawie kilkaset metrów od domu - podaje Polsat News.

Z ustaleń policji wynika, że czterolatek przed godziną 12:00 wyszedł przez otwartą bramę z podwórka w miejscowości Burzec w gminie Wojcieszków i poszedł w nieustalonym kierunku. Policja w komunikacie informowała, że w akcji poszukiwawczej biorą udział strażacy, przewodnicy z psami tropiącymi i pracownicy nadleśnictwa. Wykorzystano również drona.

Ciało chłopca odnaleziono w wodzie

Kilka minut przed godziną 17:00 zakończyła się akcja poszukiwawcza w gminie Wojcieszków w powiecie łukowskim. Jak już informowaliśmy, około południa czteroletni chłopiec zamieszkały w miejscowości Burzec wyszedł przez otwartą bramę z terenu swej posesji. Początkowo szukała go rodzina i sąsiedzi, kiedy nie przyniosło to skutku, zaalarmowano policję

- powiedział w rozmowie z Polsat News asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie i dodał, że "ciało dziecka znalazł płetwonurek w stawie kilkaset metrów od domu".

Zobacz wideo Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?
Więcej o: