Tuchów: samochód zawisł na skraju urwiska. W środku była kobieta z kilkuletnim dzieckiem

O sporym szczęściu może mówić kobieta, której samochód wypadł z drogi i zatrzymał się na betonowej barierze. Przeszkoda uchroniła bowiem kierującą i jej dziecko przed upadkiem z kilkumetrowej wysokości. Do zdarzenia doszło w Tuchowie w województwie małopolskim.

Do wypadku doszło 31 maja około godz. 19 na ulicy Ryglickiej w Tuchowie (woj. małopolskie). Kierująca samochodem osobowym, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, straciła panowanie pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu.

Auto przewróciło się i uderzyło w betonową barierę, która, jak się okazało, uchroniła kobietę i jej kilkuletnie dziecko, przed upadkiem z kilkumetrowego urwiska. 

Poszkodowani zdołali wydostać się z samochodu dzięki pomocy innych kierowców przejeżdżających ul. Ryglicką. Gdy strażacy z OSP w Tuchowie przybyli na miejsce zdarzenia, kobieta i jej dziecko byli już po opieką ratowników medycznych, a później zostali przetransportowani karetką do szpitala. 

Do momentu, gdy strażacy usunęli pojazd z drogi, ulica Ryglicka była całkowicie zamknięta dla ruchu. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja

Zobacz wideo Śląsk. Brawura motocyklisty doprowadziła do wywrotki na drodze szybkiego ruchu
Więcej o: