Kim jest "Krystek" z filmu "Nic się nie stało"? Miał skrzywdzić co najmniej 33 kobiety

Jednym z antybohaterów filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego jest Krystian W. ps. Krystek. Mężczyzna ten został oskarżony o kilkadziesiąt przestępstw, z czego większość to przestępstwa seksualne, w tym gwałty.

Krystian W. ps. Krystek nazywany jest czasem "łowcą nastolatek". Jego mocodawcą był właściciel jednego z sopockich klubów Marcin T. Jedną z ofiar Krystka miała być 14-letnia Anaid, która po kontakcie z Krystianem W. popełniła samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Przed śmiercią zdradziła, że "Krystek" ją zgwałcił.

Kim jest "Krystek"? Ciąży na nim kilkadziesiąt zarzutów o przestępstwa seksualne

Śledztwo w sprawie samobójczej śmierci Anaid zostało umorzone przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku, ale matka nastolatki na własną rękę odnalazła inne ofiary "Krystka" i nagłośniła pedofilską aferę z sopockich klubów. Sprawa Krystiana W. wróciła do sądu. Mężczyzna został oskarżony o 65 przestępstw, z czego 40 to przestępstwa seksualne, m.in. gwałty i usiłowanie gwałtów - pisze "Super Express".

"Krystek" miał skrzywdzić co najmniej 33 kobiety, spośród których pięć to osoby, które w chwili popełniania przez niego przestępstwa były nieletnie. Krystian W. miał wyłapywać swoje ofiary m.in. pod szkołami, oferując im pracę w modnych klubach i spotkania z celebrytami. Po nawiązaniu znajomości z kobietami miał wykorzystywać je seksualnie i nagrywać to telefonem. Powstałe w ten sposób filmy służyły mu do szantażowania ofiar - przypomina "Gazeta Wyborcza"

Zobacz wideo Piekło kobiet. Przemoc seksualna to w Polsce codzienność
Więcej o:
Komentarze (83)
Kim jest "Krystek" z filmu "Nic się nie stało"? Miał skrzywdzić co najmniej 33 kobiety
Zaloguj się
 • niktwazny126

  Oceniono 25 razy 23

  Krystek, Sebek, Januszek.... wielu, zbyt wielu krzywdziło i krzywdzi dzieci i nastolatki/ nastolatków. Kara za pedofilię powinna być surowa, bez przedawnień i ułaskawień za pracowitość, kulturalność, pozycję społeczną, wykształcenie.
  Ale - żaden krawiec, murarz, urzędnik w magistracie, kolejarz czy inny pracownik supermarketu nie stawał przed ołtarzem i nie przysięgał czystości seksualnej, nie zaklinał się na dekalog, nie staje przed tłumem ludzi i nie naucza/ poucza, co jest dobre, a co złe. Księża powinni być karani podwójnie- za zwyczajne ludzkie winy i za to, że jako wypełniający tzw. misję i mający nadal ogromne zaufanie społeczne nadużywają swojej władzy nad owcami- małymi, z akceptacją rodziców.

 • grey55

  Oceniono 24 razy 18

  Prokuratura umarza bo nie ma czasu na takie rzeczy - w Warszawie trzeba stawiać zarzuty protestującym chcącym obalić rządy władzy ludowej....

 • jahodovy

  Oceniono 13 razy 13

  Kolejne śledztwo, które przeprowadzili dziennikarze lub zdesperowani rodzice. Co w tym czasie robiła policja? Ciekawe jakie śledztwo prowadziła Ewa Żarska, że musiała zginąć.

 • udet1124

  Oceniono 15 razy 13

  Pan Krystek jest znany w trójmieście. Nawet na łamach Gazety był wielokrotnie opisywany - także w kontekście Iwony Wieczorek.

 • rosole_oko

  Oceniono 24 razy 12

  Wiele, wiele lat temu pisała o tym Wyborcza, o reportażach w Dużym Formacie było całkiem głośno... dlaczego wtedy pan Latkowski nie wyprodukował filmu? Odpowiedź jest jedna - wtedy nie miał zamówienia.

 • com.pl767

  Oceniono 20 razy 10

  Wszystko jasne ( Latkowski TvPis ) zasłona dymna tylko po to żeby ucichło po filmie Sielskiego o pedofilach w kościołach

 • guillermo

  Oceniono 15 razy 9

  To jest odgrzewany kotlet po to żeby przesłonić pedofilów w sutannach oraz brak działań prokuratury w tych sprawach.

 • anitani

  Oceniono 10 razy 8

  "Krystian W. miał wyłapywać swoje ofiary m.in. pod szkołami, oferując im pracę w modnych klubach i spotkania z celebrytami." A ci celebryci tak całkiem "przypadkowo" przyjeżdżali do pipidówki zapyziałej w trójmieście...?

 • Krzysztof Laudencki

  Oceniono 11 razy 7

  Lista zera ,odnośnie pedofilów nie zawiera księży. Coś jeszcze ? Tępy narodzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX