Tragiczny wypadek w Starym Dworze. Kierujący autem najechał na tył motorowerzysty. Obaj nie żyją

W niedzielę w Starym Dworze kierujący fordem najechał na tył motorowerzysty. 50-letni motorowerzysta zginął na miejscu. Kilkaset metrów dalej policjanci znaleźli ciało kierowcy auta.

W niedzielę około godz. 4:30 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Stary Dwór (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do wypadku. Kierujący fordem najechał na tył motorowerzysty.

Motorowerzysta zginął na miejscu

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca samochodu nie zachował bezpiecznej odległości. W wyniku uderzenia motorower przewrócił się, a kierujący nim 50-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierowca auta odjechał z miejsca zdarzenia.

Jego pojazd został znaleziony kilkaset metrów dalej. Kierowcy na miejscu nie było. Funkcjonariusze zaczęli go szukać. Do pomocy wykorzystali policyjnego psa tropiącego, który kilkaset metrów dalej doprowadził policjantów do zwłok mężczyzny. Okazało się, że jest to 26-letni kierujący fordem

- informuje kom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zobacz wideo Policja z Gorzowa odebrała 11 praw jazdy w jeden dzień
Więcej o: